Kožené kabelky

V této sekci Vás seznámíme s nesmrtelnou klasikou jménem kožené dámské kabelky. Toto ideální sousloví potěší každou ženu, každého věku. Všechny totiž dobře víme, že kůže je nejlepším materiálem pro kabely, kabelky i tašky přes rameno. Je totiž odolná, trvanlivá, pevná a ještě hezky voní. Díky dnešním technologiím už nemusí být kabelky pouze v přírodní hnědé, či černé barvě, právě naopak – trendem jsou různobarevná provedení a také mnoho tvarových možností.

Černé kožené kabelky

Začneme klasickými černými kabelkami. I když je nabídka barev, jak jsme psali výše, široká, pořád převládá obliba tradiční černé barvy. A Ptáte se proč? Hlavně díky tomu, že se černá barva hodí ke všemu. Pokud pak sladíte barvu kabelky s barvou bot, je to ideální kombinace. Populárnost je pravděpodobně také daná tím, že bussines móda (kancelářská) je laděna konzervativně a černá barva tak převažuje nad ostatními.

Bílé kožené kabelky

Stále více oblíbené jsou pak bílé kabelky, které se také hodí ke většině věcí. Bílá působí neutrálně a čistě, avšak ne úplně konvenčně, jako černá. Ideální tedy pro ty, kterým se černá kabelka zdá nudná. Opět je dobré bílou kabelku sladit s obuví a jinými doplňky.

Italské kožené kabelky

Nyní se budeme bavit o značkách. To, že italské kabelky jsou již tradicí, je známo. Mnoho prestižních značek nejen doplňků, ale i módy jako takové jsou italského původu. V naší nabídce naleznete hned několik italských značek, ze kterých si můžete vybrat.

České kožené kabelky

Pro ty z Vás, které rády podporují českou ekonomiku, a jste věrné českým značkám, máme tu i škálu tuzemských kabelek. Stačí si jen vybrat!

Najděte si na našem serveru Delmas.cz tu svoji kabelku – ať už černou, bílou, či jinak barevnou, italskou, nebo českou!